Contacte

Bulgaria

VUZF Universitatea de Finanțe, afaceri și antreprenoriat

Website: www.vuzf.bg
Persoana de contact: Mario Kamenov – Director al Centrului de formare continuă și profesională
Email: mkamenov@vuzf.bg

Business Foundation for Education

Website: www.fbo.bg
Persoana de contact: Nevena Rakovska – manager de proiect
Email: Nevena.Rakovska@gmail.com

Academia de Economie D. A. Tsenov

Website: www.uni-svishtov.bg
Persoana de contact: Assoc. Prof. Todor Krastevich, Ph.D. – Prorector pentru Cercetare Științifică și Proiecte
Email: t.krastevich@uni-svishtov.bg

11235 Ltd.

Website: 11235ltd.com
Persoana de contact: Liubov Kirilova
Email: Liubov.Kirilova@11235ltd.com

Grecia

Institutul pentru Dezvoltarea Antreprenoriatului

Website: www.ied.eu
Persoana de contact: Panagiotis Koutoudis – manager de proiect
Email: info@ied.eu

Polonia

Universitatea din Lodz

Website: www.uni.lodz.pl
Persoane de contact: Dr Janusz Reichel – manager de proiect;
Katarzyna Riley – coordonator de proiect
Email: jreichel@uni.lodz.pl; kasia.riley@uni.lodz.pl

 

Romania

Universitatea Titu Maiorescu

Website: www.utm.ro
Persoana de contact: Ioana Panc – manager de proiect
Email: ioana.panc@prof.utm.ro

Marea Britanie

Universitatea Sheffield – Facultatea de Management

Website: www.sheffield.ac.uk
Persoana de contact: Kate Penney – Coordonator al proiectelor europene
Email: k.l.penney@sheffield.ac.uk