Kontakt

Bułgaria

VUZF University, Bułgaria

Strona internetowa: www.vuzf.bg
Osoba do kontaktu: Mario Kamenov – Dyrektor Ośrodka kształcenia ustawicznego i zawodowego
Email: mkamenov@vuzf.bg

 

Business Foundation for Education

Strona internetowa: www.fbo.bg
Osoba do kontaktu: Nevena Rakovska – Menadżer projektu
Email: Nevena.Rakovska@gmail.com

D. A. Tsenov Academy of Economics

Strona internetowa: www.uni-svishtov.bg
Osoba do kontaktu: Assoc. Prof. Todor Krastevich, Ph.D. – Wiceprzewodniczący
Email: t.krastevich@uni-svishtov.bg

 

11235 Ltd.

Strona internetowa: 11235ltd.com
Osoba do kontaktu: Liubov Kirilova
Email: Liubov.Kirilova@11235ltd.com

Grecja

Institute of Entrepreneurship Development

Strona internetowa: www.ied.eu
Osoba do kontaktu: Panagiotis Koutoudis – Menadżer projektu
Email: info@ied.eu

Polska

Uniwersytet Łódzki

Strona internetowa: www.uni.lodz.pl
Osoba do kontaktu: Dr Janusz Reichel – Menedżer zawartości projektu;
Katarzyna Riley – Koordynator projektu
Email:
jreichel@uni.lodz.pl; kasia.riley@uni.lodz.pl

Rumunia

University Titu Maiorescu

Strona internetowa: www.utm.ro
Osoba do kontaktu: Ioana Panc – Menadżer projektu
Email: www.utm.ro

Wielka Brytania

University of Sheffield (USFD), Management School

Strona internetowa: www.sheffield.ac.uk
Osoba do kontaktu: Kate Penney – Koordynator projektów europejskich
Email: k.l.penney@sheffield.ac.uk